Відбулася чергова ротація прикарпатських податківців в зоні ООС

Відбулася чергова ротація прикарпатських податківців в зоні ООС
Днями відбулася чергова ротація працівників податкової міліції, які залучені до проведення операції Об’єднаних сил на Сході країни. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Для проходження служби направлено 4 працівників оперативних підрозділів обласної фіскальної служби. Слід зазначити, що вперше серед податкових міліціонерів Івано-Франківщини на Схід України вирушила жінка,- пише Правда. Об этом сообщает tsn.in.ua со ссылкой на СМИ.

В той же час, із зони операції Об’єднаних сил повернулося теж 4 працівники податкової міліції, які впродовж чотирьох місяців з гідністю захищали економічні інтереси нашої держави.

Колектив фіскальної служби Прикарпаття радо зустрів своїх колег в рідному місті. Начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик щиро подякувала податковим міліціонерам за гідне виконання свого конституційного обов’язку, захист суверенітету та цілісності нашої Батьківщини. Також побажала податковим міліціонерам легкої адаптації до умов мирного життя та подальшої успішної служби.

Нагадаємо, впродовж 2014 – 2019 років на Сході країни несли службу 32 податківці Івано-Франківщини.

Читайте також: Поліцейські Прикарпаття відправилися нести службу в зоні проведення ООС. ФОТО


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/63130-vidbulasia-cherhova-rotatsiia-prykarpatskykh-podatkivtsiv-v-zoni-oos”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя