Уперше співробітник СБУ бігтиме марафон морської піхоти США


Четвертий рік поспіль в американському марафонському забігу братимуть участь українці, і вперше – військовослужбовець Служби безпеки України

Про це повідомляє пресслужба СБУ у Facebook. Об этом сообщает kolona.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Дмитро проходить службу у Луганській області. У нього за плечима 5 років контррозвідувальної роботи в умовах проведення АТО/ООС, травми та поранення, довге лікування і реабілітація", — йдеться у повідомленні.

Весною 2019 року він пройшов національний відбір кандидатів для участі в американському марафоні Морської піхоти. На змаганнях у Вашингтоні співробітник СБУ планує подолати дистанцію у 42 км.

Зазначається, що Дмитро готується до змагань на Луганщині, без відриву від служби (інші учасники тренуються на НСК "Олімпійський" з тренерами Федерації легкої атлетики), починаючи свій ранок з пробіжки на 10-15 км.

27 жовтня у Вашингтоні відбудеться 44-й Марафон Морської піхоти США Marine Corps Marathon. Щороку у змаганнях беруть участь десятки тисяч людей з майже 60 країн світу, у тому числі кілька тисяч поранених військовослужбовців, ветеранів бойових дій та волонтерів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/upershe_spivrobitnyk_sbu_bigtyme_marafon_morskoyi_pikhoty_ssha”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя